nedelja, 15. junij 2025

Klobuk

 Vesela sem, da so nam dekleta iz CRAFT - alnice pripravile izziv VOŠČILNICA DRUGAČNE OBLIKE. To pa zato, ker se največkrat poslužim ravno pravokotne ali pa kvadratne oblike.

Za izdelavo te voščilnice sem izbrala okroglo obliko. Da pa ni bila klasična voščilnica sem se odločila, da izdelam klobuk. 

Za izdelavo sem uporabila bel, mint in rdeč papir. Klobuk sem okrasila s srebrno nitko, rdečim trakom in rdečimi cvetovi. Pentljo sem naredila iz tila.

Ker pa je sponzor tokratnega izziva trgovinica Premium Craft sem dodala meni zelo lep in uporaben  napis Čudovita si.






Voščilnico dajem na ogled:



                     

3 komentarji:

  1. Wow, richtig klasse geworden!!! Danke fürs zeigen bei uns Kreativtanten. Herzlichst Kirsten💜

    OdgovoriIzbriši
  2. Všeč mi je tvoja drugačna oblika voščilnice :-)) Krasen klobuk!
    Vesela sem, da ustvarjaš z nami na izzivu v CRAFT-alnici ❤️

    OdgovoriIzbriši
  3. Kako posebno obliko si izbrala za izziv, vauu. Čudovita voščilnica v obliki klobuka. Hvala za sodelovanje na izzivu Craft-alnice, kjer sem bila gostja.

    OdgovoriIzbriši